O nas

Sklep medyczny Sturomedica

Firma Sturomedica prowadzi stacjonarny sklep medyczny, w którym oferujemy sprzęt wszystkich obecnych na rynku firm stomijnych i urologicznych: Cortmed, Coloplast, Convatec, BBraun, Dansac, Eakin, Eurotec, ForLife, Hollister, OxMed, Salts, Welland.

Współpracujemy z Narodowym Funduszem Zdrowia – oferujemy realizację zleceń na zaopatrzenie w wyroby medyczne w ramach refundacji NFZ oraz pomoc i dostawę refundowanych produktów drogą wysyłkową do miejsca zamieszkania bez dodatkowych kosztów przesyłki.

Zapraszamy wszystkich pacjentów do odwiedzenia i kontaktu naszego sklepu medycznego:

Sklep medyczny Sturomedica

ul. Dzika 15, 00-172 Warszawa

Tel./Fax +48 22 468 13 94 lub tel. kom. +48 530 612 783

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00

 

Bezpłatny parking w CH Arkadia lub w strefie płatnego parkowania przed lokalem

Dojazd tramwaj/autobus – przystanek Rondo Radosława, Stawki lub Al. Jana Pawła II

Dojazd metro – stacja Dworzec Gdański

Sprzedaż hurtowa i detaliczna

Firma Sturomedica jest wyłącznym polskim dystrybutorem produktów stomijnych i urologicznych irlandzkiej firmy Cortmed International.

Cortmed International zajmuje się wytwarzaniem i rozwojem najwyższej jakości innowacyjnych wyrobów medycznych przeznaczonych dla pacjentów stomijnych i urologicznych.

Produkty Cortmed International projektowane są w oparciu o doświadczenia pacjentów i pracowników służby zdrowia z całego świata. Bliska współpraca z użytkownikami produktów Cortmed Internatonal pozwala na zagwarantowanie satysfakcji z dopasowanej do ich potrzeb oferty produktowej.

Przy wytwarzaniu produktów, największa uwaga przykładana jest do zapewnienia jak najwyższej jakości używanych materiałów i ścisłej kontroli procesu produkcji. Produkty Cortmed International są stale rozwijane i ulepszane stosownie do obserwacji pracowników i informacji zwrotnych uzyskanych od pacjentów.

Cortmed International - Misja

1. Poprawianie komfortu życia

Naszym pierwszym i najważniejszym celem jest dążenie do ułatwienia życia naszych pacjentów i ich otoczenia poprzez wkład w poprawę opieki zdrowotnej i procesów leczenia w zakresie opieki stomijnej i urologicznej. Dążymy do wprowadzania prawdziwych zmian w życiu ludzi, którzy korzystają z naszych produktów. Pomoc innym oraz wdrażanie nowych rozwiązań traktujemy jako obowiązek i ciążącą na nas odpowiedzialność.

2. Troska o potrzeby innych

Priorytetem działań Cortmed International jest zadowolenie naszych klientów. Dokładnie wsłuchujemy się w ich oczekiwania i potrzeby, a następnie dopasowujemy naszą ofertę w taki sposób, aby móc je w pełni zaspokoić. Kładziemy duży nacisk na bezpośredni kontakt z użytkownikami naszych produktów, dzięki czemu mamy możliwość poznania ich indywidualnych wymagań i oczekiwań.

3. Dbanie o jakość i rozwój

W Cortmed International wierzymy, że jedynie poprzez oferowanie najwyższej jakości, jesteśmy w stanie zmieniać świat naszych klientów na lepszy. Jakość nie jestem dziełem przypadku – nasi pracownicy bez ustanku pracują nad ciągłymi udoskonalaniami i dopasowywaniem oferty do zmieniających się trendów i technologii oraz nowych potrzeb klientów, a jakość obecnych produktów i usług jest przez nas ściśle przestrzegana i monitorowana.